Fizjoterapeuta Adam Kaczor
Mobilny masaż podhale

Od 4 maja rząd “odmraża” zabiegi rehabilitacyjne!

Niezmiernie miło poinformować mi Państwa, iż od 04.05.2020 rząd zaplanował “odmrożenie” zabiegów rehabilitacyjnych.
Jak piszę KIF (Krajowa Izba Fizjoterapeutów) na swoim Facebookowym profilu:

❗️ Wszyscy pacjenci wracają na rehabilitację! Dzięki staraniom Krajowej Izby Fizjoterapeutów rehabilitacja znalazła się…

Opublikowany przez Krajowa Izba Fizjoterapeutów Środa, 29 kwietnia 2020

Informacja ta jest niezwykle ważna dla wszystkich pacjentów, których stan zdrowia do tej pory nie był zagrożony w sposób gdzie, brak rehabiitacji groziłby poważnym jego uszkodzeniem. Tacy pacjenci, na dzień dzisiejszy oraz od wprowadzenia obostrzeń przez rząd nie mogli korzystać z usług rehabilitacyjnych, które niewątpliwie poprawiały stan zdrowia pacjentów.

Jest to świetna informacja, która z pewnością przyczyni się do polepszenia zdrowia, komfortu oraz stanu psychofizycznego pacjentów gabinetu Mobilny Masaż Adam Kaczor i nie tylko :).

Należy również pamiętać, że dopóki nie pojawią się wytyczne ministerstwa zdrowia do przeprowadzania rehabilitacji domowej po odmrożeniu, to funkcjonują w moim gabinecie rekomendacje KIF do prowadzenia rehabilitacji domowej w trakcie epidemii.

W związku z tymi pięknymi nowinami, zapraszam Państwa serdecznie do skorzystania z formularzu kontaktu oraz do zarejestrowania się poprzez kontakt telefoniczny na nr 662072807.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia wszystkim swoim pacjentom!

1 thought on “Od 4 maja rząd “odmraża” zabiegi rehabilitacyjne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *